“Ik was actief op zoek naar functies in de gehandicaptenzorg en tijdens het surfen op internet kwam ik Daelzicht tegen. Het sprak me meteen aan!”
“Het werkt heel eenvoudig: je kunt je inschrijven op diensten op een bepaalde datum. Zodra de roosterplanner het goedkeurt, is je dienst geregeld.”
“Voor mij zijn er eigenlijk alleen maar voordelen! Na mijn scheiding, waarbij ik co-ouderschap kreeg over onze dochter, was het lastig om in een vast rooster mee te draaien. Zeker omdat mijn ex-man ook in de zorg werkt met onregelmatige diensten. Ik heb een aantal dingen geprobeerd die toch niet bij mij pasten. Toen stuitte ik op Daelzicht. Ik heb contact gezocht met de manager, die me snel terugbelde. Voor ik het wist, zat ik in Heel voor een kennismakingsgesprek. Dat gesprek leidde uiteindelijk tot een aanbod voor een contract van 20 uur in de Flexpool. Het mooiste is dat ik nu zonder stress kan werken wanneer het mij uitkomt. Dat geeft me enorm veel rust. Tot nu toe heb ik op verschillende locaties gewerkt en ik vind ze stuk voor stuk erg leuk!”
“Gewoon doen! De vrijheid is geweldig. Ik was bang dat ik niet genoeg uren zou kunnen maken, maar dat is helemaal niet het geval. Als je wilt werken, zijn er altijd mogelijkheden.”